Behemoth: premiera klipu w reżyserii Zeva Deansa

/ 8 kwietnia, 2015

Teledysk do utworu "Messe Noire" z albumu "The Satanist" to efekt współpracy grupy Behemoth z reżyserem Zevem Deansem. Obrazek pojawił się dziś w serwisie YouTube:

Reżyser Zev Deans komentuje:

Historia upadku Lucyfera, a następnie jego buntowniczego odrodzenia, przypomina mi osobistą walkę, jaką odbył Nergal w ostatnich latach. Tak, jak Lucyfer, Behemoth przetrwał ciężkie dla siebie czasy i powrócił mocniejszy niż kiedykolwiek! Przy teledysku „Messe Noire” miałem szczęście pracować z jednymi z najbardziej utalentowanych artystów w gatunku. Sukces tego projektu zawdzięczam OFIERZE jaką Sharon oraz reszta ekipy złożyła przy tym teledysku.

Nergal również zabrał głos:

Wybór Zeva Deansa był pomysłem naszego perkusisty, Inferno. Pokazał mi teledysk PORTAL, który mnie dosłownie znokautował! Od długiego czasu staramy się artystycznie eksplorować nowe tereny i możliwie jak najczęściej opuszczać naszą strefę komfortu. „The Satanist” to właśnie TA płyta, która rzuca nam wyzwania na tak wielu płaszczyznach… i dziś jesteśmy tutaj – odkrywając nowe obszary z producentem, który jest genialnym wizjonerem i artystą! Teledysk „Messe Noire” to na pewno nowa jakość w naszej sztuce, która dzięki niej staje się jeszcze bardziej transcendentna… jestem dumny!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także