Behemoth: satanista nadchodzi

/ 31 maja, 2013
 
Grupa Behemoth poinformowałą na swoim oficjalnym profilu w serwisie społecznościowym Facebook, że nowy album ukaże się na rynku jesienią tego roku. Poznaliśmy również tytuł nowego dzieła Nergala i spółki. Dziesiąty studyjny album Behemoth został zatytułowany "The Satanist"
 
– Zajęło nam niemal dwie dekady, by nadejść z tytułem, który… mówi wszystko – powiedział Adam "Nergal" Darski, lider Behemoth. – Podczas gdy nasze nowe utwory artystycznie obrały zaskakująco śmiałe kierunki, nasze przesłanie jest niezmienne: dumne i radykalne – dodał muzyk.
 
Nergal odniósł się również do tytułu nadchodzącego wydawinctwa. – "The Satanist" (z ang. satanista) jest symbolem wiecznej tęsknoty za wyzwoleniem i miłością do wolności we wszystkich aspektach życia – tłumaczy lider Behemoth. – Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia życiowe, które często miały dramatyczny przebieg, nie mogło mi przyjść do głowy odpowiedniejsze i bardziej pasujące stwierdzenie na to kim i gdzie teraz jesteśmy – dodał Nergal
 
 
O tym, że Behemoth wszedł do studia Hertz, by nagrać nową płytę, informowaliśmy już TUTAJ. W kolejnych doniesieniach zespół oświadczył, że na nowym albumie "przedefiniuje swój styl"
 
Oprócz działalności muzycznej, grupa, a przede wszystkim Nergal, zaangażowani byli w projekt motocykla inspirowanego twórczością grupy Behemoth. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.   

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także