Biało-czerwona kartoniada podczas koncertu Marsów

/ 8 kwietnia, 2015

Koncert Thirty Seconds to Mars, który odbędzie się 4 maja w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA, obejrzy komplet widzów. Organizatorzy już teraz nie mają wątpliwości, że atmosfera podczas tego wydarzenia będzie niepowtarzalna. Mimo to, planują dodatkową atrakcję, która ma jeszcze bardziej uatrakcyjnić widowisko.

Agencja Prestige MJM we współpracy z właścicielem serwisu eBilet.pl i oficjalnym fanclubem zespołu zachęcają wszystkich, którzy pojawią się na koncercie w Trójmieście, do udziału w wielkiej biało-czerwonej kartoniadzie. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają przy wejściu na teren hali specjalne kartony.

W przypadku osób zasiadających na trybunach będą one w kolorze białym. Fani znajdujący się na płycie otrzymają kartony w kolorze czerwonym. Na każdym z nich będzie znajdować się napis: "We Missed You".

Apelujemy, by wszyscy unieśli kartony w trakcie trzeciego utworu koncertu. W ten sposób powstanie wielka biało-czerwona flaga, która z pewnością zostanie zauważona przez członków zespołu Thirty Seconds to Mars – przekonuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Na uczestników całej akcji czekają także atrakcyjne nagrody niespodzianki. Wystarczy tylko zrobić sobie zdjęcie z kartonem w kolorze białym lub czerwonym, a następnie przesłać je po koncercie za pomocą aplikacji konkursowej, która pojawi się na fanpage'u firmy eBilet.pl na portalu społecznościowym Facebook.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także