Biffy Clyro z niezwykłym klipem do "Howl"

/ 4 sierpnia, 2016

Piosenka pochodzi z najnowszego albumu zespołu „Ellipsis”, który miał premierę 8 lipca. Wydawnictwo do tej pory promowały single „Wolves of Winter” i „Animal Style”. Płyta zadebiutowała na szczycie brytyjskiego notowania najlepiej sprzedających się krążków, strącając z pierwszego miejsca Adele.

Właśnie w sieci pojawił się teledysk do wspomnianego już singla „Howl” – zobaczcie chłopaków z Biffy Clyro w nowych wcieleniach:

Simon Neil przed premierą obrazowo opisywał „Ellipsis” jako album będący bardziej ciosem w twarz niż muzyką do przytulania się. Główna idea, przewijająca się przez mocno osobiste teksty wokalisty, to odpłacanie za wyrządzone zło:

Naszą siódmą płytą staramy się powiedzieć coś nowego, jakby to był nasz pierwszy album. Wciąż mamy jaja, wciąż mamy zamiar skopać wam tyłki.

W drugiej połowie tego roku Biffy Clyro wyrusza w trasę koncertową promującą nowy album. Niedawno dowiedzieliśmy się, że muzycy odwiedzą również nasz kraj – zagrają koncert na warszawskim Torwarze, a rzecz będzie miała miejsce 25 października

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także