Bilety na Aerosmith już w sprzedaży

/ 22 listopada, 2013

Niedawno ogłoszono, że impreza z cyklu Impact Festival przenosi się do Łodzi. Pierwszego dnia zaprezentuje się formacja Black Sabbath, o czym szerzej TUTAJ. Drugiego natomiast inna legenda – grupa Aerosmith. Właśnie do sprzedaży trafiły bilety na to ogromne muzyczne wydarzenie – szczegóły i ceny biletów.

Organizator postanowił również rozwiać pojawiające się wątpliwości związane z imprezą:

Bilety zakupione na koncert Black Sabbath zyskują status biletu całodniowego, oznacza to, że posiadacz takiego biletu będzie mógł obejrzeć występy wszystkich zespołów grających 11 czerwca.

Pierwszy dzień festiwalu zostanie zakończony pełnym koncertem Black Sabbath.

Na scenie przed halą jak również na scenie wewnątrz hali każdego dnia festiwalu będzie można zobaczyć występy w sumie 6 zespołów +znanych już headlinerów. Zespoły grające na obu scenach będziemy ogłaszać w miarę ich potwierdzania.

Wzorem poprzednich lat stworzymy ciekawą ofertę dodatkowych atrakcji na terenie festiwalu: Strefę rozrywki, strefę gastronomii i chill outu.

Pula biletów na pierwszy dzień festiwalu jest już prawie wyprzedana. W niewielkiej ilości bilety mogą się jeszcze pojawiać.

Jeżeli jesteś posiadaczem biletu Golden Circle Early Entrance lub planujesz jego zakup będziesz mógł wejść wcześniej na teren festiwalu, i uczestniczyć w koncertach na scenie B (na zewnątrz hali) a także będziesz uprawniony do wcześniejszego wejścia do hali na ostatnie 3 koncerty w tym występ headlinera.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także