Bilety na Iron Maiden od dziś w sprzedaży

/ 19 lutego, 2014

Organizator ogłoszonego niedawno koncertu Iron Maiden na Inea Stadionie w Poznaniu poinformował, że od dziś od godziny 11:00 można kupować wejściówki na to wielkie muzyczne wydarzenie. Przypomnijmy, że koncert odbędzie się 24 czerwca tego roku.

Od dwóch dni bilety mogli kupować członkowie Fan Clubu Iron Maiden, natomiast już niedługo trafią one do sprzedaży ogólnej. Więcej informacji na temat wejściówek i ich ceny znajdziecie TUTAJ.

To będzie trzecia wizyta Iron Maiden w Poznaniu – po dwóch wcześniejszych, które datować można na lata 80. Dokładnie trzydzieści lat temu, kiedy zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour, muzycy zdecydowali się również na spontaniczny występ na weselu w legendarnym klubie Adria.

Obecny rok oznacza finalny etap międzynarodowej trasy koncertowej Maiden England, która rozpoczęła się w czerwcu 2012 roku w Stanach Zjednoczonych, a w ramach której zespół odwiedził również Europę i Amerykę Południową, a także wydarzenia takie jak Rock In Rio w Brazylii, gdzie w ciągu kilku godzin od ogłoszenia koncertu Iron Maiden sprzedano 90 tysięcy biletów na festiwal! W 2013 roku trasa Maiden England miała swój finał w Chile na Estadio Nacional w Santiago, gdzie koncert obejrzało ponad 60 tysięcy fanów. Zgodnie z relacją lokalnego dziennika „La Tercera” była to największa publiczność, jaką kiedykolwiek zgromadził w Chile brytyjski zespół! W 2013 roku odbył się także koncert dla 95 tysięcy widzów w Donington Park w Anglii, w dwudziestą piątą rocznicę pierwszego występu Iron Maiden w tym legendarnym miejscu na własnym koncercie. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także