Bilety na koncert AC/DC sprzedane… w 60 minut!

/ 17 grudnia, 2014

Czy można sprzedać ponad 72 tysiące biletów w sześćdziesiąt minut? Można, a udowodnili to muzycy z AC/DC, którzy właśnie w tak krótkim czasie wyprzedali swój londyński koncert – zagrają w stolicy Anglii 4 lipca i mimo, że wybrali największy obiekt (stadion Wembley), to fani potrzebowali zaledwie godziny.

To daje do myślenia w kontekście przyszłorocznego koncertu AC/DC w Polsce. Szczególnie, że bilety na występ na Stadionie Narodowym trafiły do sprzedaży właśnie dziś – dokładnie o godzinie 10:00. Nie otrzymaliśmy na razie informacji, że koncert się wyprzedał, ale wszyscy zainteresowani tym występem powinni trzymać rękę na pulsie.

AC/DC wyruszy na podbój Starego Kontynentu już na początku maja – zaczną w Holandii, żeby później zagrać w Niemczech, Anglii, Hiszpanii, Rosji, Danii, Finlandii czy Polsce. W sumie kilkadziesiąt koncertów promujących opublikowany na początku grudnia album "Rock or Bust". Jeśli zainteresowanie pozostałymi koncertami będzie tak duże, jak tym londyńskim, muzycy nie będą mieli prawda narzekać na komercyjną stronę swojego tournée. 

O nowej płycie i zmianach kadrowych w AC/DC pisaliśmy w grudniowym "Teraz Rocku", który trafił do sprzedaży 26 listopada. Szukajcie go w kioskach i w naszym sklepie internetowym

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także