Björk headlinerem Heineken Open’er 2012!

/ 9 listopada, 2011

– Rozpoczynamy nową dekadę Open’era. Rozpoczynamy tak jak sobie wymarzyliśmy – występem artystki wybitnej, wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. Artystki, która otwiera i przekracza, poszukuje i inspiruje. Artystki charyzmatycznej i odważnej.  Artystki, której występy na światowych festiwalach w roku 2012 mamy przyjemność i zaszczyt ogłosić jako pierwsi Artystki, rewolucjonistki – Björk headlinerem Open’er 2012! – Mikołaj Ziółkowski, Alter Art.

Należy do tego niezwykłego i wąskiego grona artystów, którzy mogą pozwolić sobie na wszystko, zawsze dając z siebie wszystko. Jej charyzma i kreatywność powodują, że idąc pod prąd zawsze wyznacza nowe kierunki. Wielokrotnie dała temu wyraz decydując się na współpracę z najbardziej nowatorskimi lub egzotycznymi projektami muzycznymi. Dokładnie miesiąc temu ukazało się nowe wydawnictwo Björk. Jeśli nazwiemy je płytą, to nie powiemy o nim nic. „Biophilia” to prawdziwy multimedialny projekt, na który składają się utwory, remixy, aplikacje, instrumenty muzyczne, teledyski, wystawa, a nawet warsztaty muzyczne przygotowane przez Björk w kilku miastach świata. Wszystko po to, by po raz kolejny być krok do przodu przed całą sceną alternatywno-popową. Jedną z najważniejszych części całego projektu są wyjątkowe koncerty z niezwykłą oprawą i wieloosobowym chórem. Jesteśmy zaszczyceni, że Björk przedstawi swoje nowe kompozycje, jak i doskonale znane utwory po raz kolejny na Heineken Open’er Festival, tym bardziej, że Open’er jest pierwszym z przyszłorocznych festiwali, który potwierdził udział Björk.

Wraz z pierwszym headlinerem ujawniamy także daty przyszłorocznego festiwalu. Heineken Open’er 2012 odbędzie się na lotnisku Gdynia Kosakowo 4, 5, 6, 7 lipca.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 1 grudnia 2011, jednak już od jutra (10 listopada) od godziny 12.00 członkowie Klubu Alter Art mogą je kupić w specjalnych klubowych cenach. Karnety 4 dniowe (4-7 lipca) – 340 złotych; Karnety 4 – dniowe z polem namiotowym – 380 złotych; Bilety dwudniowe (6-7 lipca) 260 złotych; Bilety dwudniowe z polem namiotowym – 300 złotych; Bilety jednodniowe – 165 złotych. 

Ceny od 1 grudnia:

– Karnety 4 dniowe (4-7 lipca) – 370 złotych; Karnety 4 dniowe z polem namiotowym – 410 złotych;

– Bilety dwudniowe (6-7 lipca)- 290 złotych; Bilety dwudniowe z polem namiotowym – 330 złotych;  

– Bilety jednodniowe – 165 złotych.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także