Black Sabbath na Sonisphere 2012?

/ 30 listopada, 2011

Kilka dni temu Antyradio podało informację, według której giganci klasycznego rocka mają wystąpić 15 czerwca na waraszawskim lotnisku Bemowo w ramach festiwalu Sonisphere. Supportować mają ich Vader, Apocalyptica, Slipknot, Acid Drinkers i Machine Head. Wiele serwisów z miejsca podchwyciło tę plotkę – jak jest jednak naprawdę?

Nie jest oczywiście wykluczone, że Black Sabbath wystąpią w Polsce w 2012 roku, jednak mało prawdopodobna jest data 15 czerwca – na OFICJALNEJ STRONIE ZESPOŁU przeczytać możemy, że grupa tego dnia występuje w hiszpańskiej Vitorii w ramach Azkena Rock Festival. Na STRONIE FESTIWALU SONISPHERE także próżno szukać potwierdzenia przybycia Ozzy'ego i spółki… Witryny zespołów, które miałyby być supportami na tym festiwalu również milczą na temat 15 czerwca.

Polskim fanom pozostaje mieć nadzieję, że Black Sabbath faktycznie przyjedzie do Polski. Nie jest oczywiście wykluczone, że nastąpi to w ramach Sonisphere 2012, ale jak na razie nie ma żadnego wiarygodnego potwierdzenia tej informacji.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także