Black Sabbath w Polsce – sprawdź ceny biletów

/ 30 września, 2015

Dziś cały rockowy świat obiegła informacja, że Black Sabbath zagra pożegnalną trasę w Europie. Szczęśliwie muzycy odwiedzą również nasz kraj – pojawią się 2 lipca 2016 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie trafią do sprzedaży 2 października o godzinie 10:00.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem wejściówek, musicie działać sprawnie. Pewnie wielu z Was pamięta, jak szybko wyprzedały się bilety na koncert Black Sabbath w 2014 roku… Warto więc wiedzieć, ile pieniędzy przygotować, żeby kupić bilet na krakowski koncert:

Golden Circle Early Entrance – 499 zł
Golden Circle – 349 zł
Płyta – 249 zł

Trybuny Dolne – 330 zł
Trybuny Górne – 249 zł / 299 zł / 330 zł

Wciąż zastanawiacie się czy warto wybrać się na koncert Black Sabbath? Proponujemy Wam zerknąć do naszej krótkiej relacji, którą opublikowaliśmy w 2014 roku, oraz zapoznać się z galerią przygotowaną zaraz po łódzkim koncercie.

Nie należy również zapominać, że według wszystkich informacji, będzie to ostatni koncert Ozzy'ego, Tony'ego i Geezera w Polsce – muzycy poinformowali bowiem, że trasa "The End" będzie ostatnią w ich bogatej muzycznej karierze

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także