Black Sabbath zbyt zajęty, żeby nagrywać płytę

/ 11 lutego, 2014

Zespół Black Sabbath, choć od lat na scenie muzycznej, przeżywa ostatnio niezwykłe chwile. Płyta "13", którą nagrali z Ozzym Osborunem, zyskała ogromne uznanie fanów i krytyków. W związku z tym wydawnictwem muzycy odebrali chociażby nagrodę Grammy. Jednak różnego rodzaju wyróżnień i nagród było znacznie więcej. Właśnie dlatego nie ustają pytania o kolejną płytę, ale panowie z Black Sabbath nie do końca wiedzą, co chcą robić.

Raz pojawiają się informacje, że planują nowe wydawnictwo, żeby zaraz potem jeden lub drugi zdementowali te doniesienia. Tym razem do sprawy odniósł się Tony Iommi, który napisał na swojej stronie internetowej:

Ciągle pojawiają się pytania o nowy album, o to, co będziemy robić w przyszłości. Cóż, mamy koncerty w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Na razie jesteśmy zbyt zajęci, żeby myśleć o nowym wydawnictwie.

Wspomniane przez słynnego gitarzystę koncerty zajmują ostatnio wiele czasu muzykom z Black Sabbath. Ich organizowanie jest o tyle skomplikowane, że Iommi musi co jakiś czas zostać na dłużej w szpitalu, ponieważ nadal walczy z nowotworem. Ostatnio wspominał jednak, że jego walka zbliża się do szczęśliwego końca.

Ozzy Osbourne i spółka już za kilka miesięcy pojawią się w Polsce. Zagrają w łódzkiej Atlas Arenie w związku z imprezą z cyklu Impact Festival (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także