Blackmetalowcy na zdjęciu zaręczynowym podbijają internet

/ 24 października, 2016

John Awesome i Nydia Hernandez jakiś czas temu wybrali się z fotografką Janet Wheeland na sesją zdjęciową do lasu w kanionie Holy Jim w Kalifornii. Tam trafili na zupełnie inny plan zdjęciowy.

Ten sam las jako tło do swoich zdjęć wybrała blackmetalowa grupa Coldvoid. Przyszły pan młody, któremu granie w metalowej kapeli nie było za młodu obce, opowiedział ABC, jak doszło do połączenia sił.

Podczas ostatniej części sesji zauważyliśmy siedzących niedaleko na ławeczce kilku facetów z pomalowanymi twarzami, grających black metal. Pomyśleliśmy, że byłoby zabawnie mieć ich na naszych zaręczynowych zdjęciach. Podeszliśmy do nich i zapytaliśmy o to. Byli bardzo szczęśliwi. To bardzo mili ludzie. Nie mogliśmy sobie tego lepiej wyobrazić.

A wyszło tak:

 

When you find a black metal band in the middle of the forest during your Engagement Session….

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Janet Wheeland (@wheelandphoto)

 

Zespół Coldvoid również cieszy się z efektów. Frontman Dysmal opowiedział portalowi BuzzFeed:

To było całkowicie przypadkowe spotkanie. Robiliśmy zdjęcia dla zespołu, robiła je dziewczyna naszego perkusisty Zacka. Para zbliżyła się do nas ze swoją fotografką i pogadaliśmy chwilę. Spytali, czy mogą zrobić zdjęcie. Spodobał nam się ten pomysł.

Janet Wheeland później pstryknęła też kilka fotek samemu zespołowi. Ale to zdjęcie z przyszłymi nowożeńcowi trafiło jako tło na ich profil na Facebooku.

Szum podoba im się z jeszcze jednego powodu – Coldvoid szykuje się właśnie do wydania debiutanckiej płyty. Zapowiadającego ją utworu „Melancholia” ma szansę posłuchać dużo więcej osób.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także