Bon Jovi zagra w Hiszpanii za darmo

/ 30 maja, 2013

Muzycy z zespołu Bon Jovi, którzy mają zagrać koncert w Hiszpanii już 27 czerwca, poinformowali, że bilety na to wydarzenie będą sprzedawane po 18 euro. Uzyskana kwota zostanie przeznaczona w całości na wynajem terenu wraz ze sceną oraz na obsługę koncertu. Muzycy nie otrzymają natomiast za występ żadnych pieniędzy. Średnio wstęp na koncert Bon Jovi kosztuje około 60 euro.

Skąd tak hojny gest? Odpowiada Jon Bon Jovi: – Gdy planowaliśmy naszą trasę koncertową, na mapie nie zaznaczyliśmy Hiszpanii z powodu ich trudnej sytuacji ekonomicznej. Jednak stwierdziliśmy, że nie chcemy przestawać grać dla naszych wiernych fanów, którzy tak wspaniale traktują nas od przeszło 30 lat – zdradził frontman.

Madrycki koncert został wysprzedany w bardzo szybkim tempie.

Kilka dni przez pojawieniem się w Hiszpanii, zespół Bon Jovi zagra w Polsce (więcej na temat tego koncertu TUTAJ). Jednak ani na Półwyspie Iberyjskim, ani nad Wisłą na scenie nie zobaczymy gitarzysty zespołu, Richiego Sambory. Oficjalnym powodem absencji są problemy natury osobistej, jednak coraz więcej wskazuje na to, że istnieje konflikt gitarzysty z Jonem Bon Jovim (o czym więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także