Brian Johnson (AC/DC) – prace nad aparatem słuchowym trwają

/ 4 października, 2016

Brian Johnson traci słuch i w marcu tego roku musiał zrezygnować z dalszego koncertowania. Stephen Ambrose, naukowiec z Asius Technologies i wielki fan AC/DC, wierzy, że nie musi tak być.

Panowie spotkali się w czerwcu tego roku. Brian Johnson wydał wtedy oficjalne oświadczenie, dające pewną nadzieję na jego powrót do muzyki. Jednak od tej pory panowała cisza. Niecierpliwy fan grupy podpisujący się imieniem ACE napisał do Asius Technologies. Oto odpowiedź, którą otrzymał (i którą podzielił się na stronie ACDCfans.net):

Cześć Ace, pracujemy z Brianem i innymi ważnymi rockmanami nad prototypem urządzenia. Miniaturyzacja wymaga współpraca z inną firmą i mamy już umowę.

W najbliższej przyszłości uruchomimy kampanię crowdfundingową, podczas której będziemy sprzedawać ochronne zatyczki do uszu. Będzie to pomocą w miniaturyzacji. Produkcję sprzętu, o który pytasz, chcemy zacząć na początku 2017 roku.

Nie ma gwarancji powodzenia tej kampanii, lecz zależy nam na tym, więc przekaż innym, ludziom, którzy mogą potrzebować tego rozwiązania, żeby się zapisali na naszą listę mailingową na www.asiustechnologies.com, aby pierwsi wiedzieli o rozpoczęciu akcji.

Skądinąd wiemy, że wśród innych znanych postaci liczących na pomoc firmy jest m.in. Paul Stanley z Kiss. Czekamy na początek produkcji i wieści, czy aparat rzeczywiście pomoże Brianowi Johnsonowi powrócić na scenę. Tymczasem wygląda na to, że gitarzysta AC/DC Angus Young zamierza grać dalej z Axlem Rose’em z Guns N’ Roses.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także