Brian Johnson wydał oficjalne oświadczenie po spotkaniu z wynalazcą

/ 3 czerwca, 2016

Wokalista AC/DC traci słuch i w marcu tego roku musiał zrezygnować z dalszego koncertowania. Nie żałuje – jak twierdzi, „kontuzja” przydarzyła mu się sporo po sześćdziesiątce, a nie w wieku dwudziestu kilku lat. Sporo przeżył i ma za co dziękować. Nie oznacza to jednak, że się poddaje.

Stephen Ambrose, naukowiec z Asius Technologies i wielki fan AC/DC, wierzy, że Brian Johnson może odzyskać słuch. Nagrał dla niego specjalną wiadomość, zamieścił ją na YouTubie, namówił go do spotkania (pod tym linkiem znajdziecie krótką relację i zdjęcia z tej wizyty w domu muzyka) i… sprawił, że wokalista również uwierzył w to, że może jeszcze wrócić na scenę!

Panowie wydali właśnie wspólne oświadczenie o nadziei, jaką daje technologia ADEL. Brian Johnson pisze:

To DZIAŁA. To naprawdę działa i nie da się tego podważyć. Byłem mocno poruszony i zachwycony, że znów mogę słyszeć muzykę – nie słyszałem jej tak od kilku lat. Nie mogę się doczekać, aż sprzęt uda się zminiaturyzować tak, bym mógł go używać w każdej sytuacji, od normalnej komunikacji, poprzez głośne restauracje, po występy na żywo na scenie.

Wynalazca monitorujących słuch elektronicznych dousznych urządzeń z 1965 roku Stephen Ambrose i jego ekipa zabierają się do intensywnej pracy.

Stephen chciałby szczerze podziękować wszystkim przyjaciołom Briana za pomoc w przekazaniu mu wiadomości i uczynieniu tego wszystkiego możliwym.
– Asius Technologies Team

Z niecierpliwością czekamy na rezultaty. Na razie zespół AC/DC przedłużył umowę z Axlem Rose’em. Muzycy wystąpią razem nie tylko w Europie, lecz także w Stanach Zjednoczonych.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także