Bring Me the Horizon stworzył wegańskiego burgera

/ 23 grudnia, 2015

Bring Me the Horizon lubi dobrze zjeść, nie krzywdząc przy tym zwierzątek. Dlatego z brytyjska siecią Twisted Burger Company stworzyli w 100% wegańskiego burgera. Nie potrafimy tego dostrzec, ale podobno danie za 8,5 funta nawiązuje do ich twórczości.

Sprzymierzyliśmy się z Twisted Burger Company, by stworzyć przepyszną specjalność Bring Me the Horizon. Dostępne będzie przez najbliższy miesiąc w trzech ich restauracjach w Sheffield w Harley Hotel, w The Riversie i w Doncaster's Vintage Rock Bar. Jeśli będziecie w pobliżu, spróbujcie go koniecznie.

Może to wina tego parasola i węża, a może to ten seitan (zwolennicy diety bezglutenowej nie będą zbyt szczęśliwi) zamiast mięsa, lecz nie wygląda przesadnie apetycznie… Warzyw jakoś dobrze nie widać, ale może się skusicie.

 

 

We teamed up with Twisted Burger Company to create the mouth watering Bring Me The Burger special. Running for the next…

Posted by BRING ME THE HORIZON on 22 grudnia 2015

 

Piąty studyjny album Bring Me the Horizon, „That’s the Spirit” miał swoją premierę 11 września 2015 roku. Pierwszym singlem był utwór „Happy Song”, później pojawił się nietypowy obraz do „True Friends”. Nie jest to zwykły teledysk, lecz raczej muzyka przeplatana dramatycznymi scenami. Zobaczycie go po kliknięciu w link.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także