British Lion, zespół basisty Iron Maiden, przyjedzie do Polski

/ 5 września, 2016

Jeszcze w sierpniu zespół Iron Maiden podziękował fanom za ostatnie tournée, czyli „The Book of Souls Tour”, w związku z czym muzycy z zespołu dostali trochę wolnego. Steve Harris nie lubi jednak zbyt długo siedzieć w domu, dlatego ogłosił właśnie szczegóły trasy koncertowej jego zespołu – British Lion.

Tournée rozpocznie się na początku listopada w Portugalii i zakończy 6 grudnia w Belfaście. Tak się szczęśliwie złożyło, że zespół przyjedzie również do Polski – muzycy zagrają 22 listopada w krakowskim klubie Kwadrat i 23 listopada w gdańskim B90. Oto plakat promujący wspomnianą trasę:

Steve Harris o scenicznym powrocie British Lion:

To wspaniale, że również w 2016 roku udało się wyruszyć w trasę z British Lion. To będzie nasza najobszerniejsza europejska trasa w historii. Niestety tym razem nie uda nam się dotrzeć do Skandynawii, ale na pewno nadrobimy to następnym razem.

Zespół British Lion ma na koncie zaledwie jeden album, który ukazał się w 2012 roku. Lider zespołu zapewnił jednak, że podczas zapowiedzianego tournée fani usłyszą również utwory, które nie znalazły się na ich jedynej płycie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także