Bruce Dickinson całkowicie zdrowy. Wraca do Iron Maiden!

/ 15 maja, 2015

Dawno nie było żadnych wieści od Bruce'a Dickinsona, ale w końcu się pojawiły – i to niezwykle optymistyczne! Leczenie okazało się skuteczne i wokalista może wrócić do aktywnego współtworzenia zespołu Iron Maiden. Oznacza to, że już całkiem niedługo powinna rozpocząć się promocja nowej płyty Brytyjczyków, która jest podobno niemalże gotowa. Zespół czekał jednak, aż lider będzie znów w pełni sił

Właśnie przekazano za pośrednictwem Facebooka, że ostatnie badania wykazały, iż wokalista jest całkowicie zdrowy, co oznacza, że skutecznie usunięto nowotwór, który kilka miesięcy temu wykryto na jego języku.

W serwisie pojawiła się również wypowiedź samego Dickinsona:

Chciałbym podziękować całemu personelowi szpitalnemu, który opiekował się mną przez ostatnie miesiące. Rezultat leczenia jest niesamowity. Ten okres był niezwykle trudny dla całej mojej rodziny – chyba trudniejszy dla nich, niż dla mnie. Chcę również podziękować wszystkim fanom za słowa wsparcia. Starałem się myśleć pozytywnie i cała rodzina Iron Maiden na świecie bardzo mi w tym pomogła. Obecnie czuje się niezwykle zmotywowany i chcę wrócić do pracy tak szybko, jak to tylko możliwe!

W oświadczeniu znalazła się również wypowiedź Roda Smallwooda, który niezwykle cieszy się ze skutecznego leczenia i zapewnił, że niedługo zespół Iron Maiden ponownie wejdzie do studia, żeby dokończyć swój nowy album długogrający. Nowy krążek na pewno pojawi się jeszcze w tym roku.

Post w języku angielskim:

We are very happy to announce that following his recent MRI Scan, Bruce was today officially given the all-clear by his…

Posted by Iron Maiden on 15 maja 2015

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także