CETI nagrało nowy album

/ 14 czerwca, 2016

Muzycy CETI zakończyli właśnie nagrania na nową płytę „Snakes of Eden”, która ukaże się jesienią tego roku. Artyści nie kryją swojego zadowolenia z zarejestrowanego materiału i czasu spędzonego wspólnie na pracy. Tak ostatnie miesiące podsumowaje wokalista i lider zespołu, Grzegorz Kupczyk:

Zakończyliśmy sesję „Snakes of Eden” i zanosi się na zdrowy kop. To naprawdę wspaniały materiał. Każdy chwali swoje dzieło, ja jestem zawsze bardzo ostrożny, ale tu nie mam wątpliwości. Świetne kawałki, bardzo dobre teksty autorstwa Tomka. Jesteśmy wspólnie producentami tego krążka. Atmosfera, która nam towarzyszyła podczas nagrań stworzona przez Mariusza i jego żonę, oraz piękna pogoda spowodowały, że czuliśmy się bardziej jak na wakacjach niż w pracy. Mieliście okazję pooglądać zdjęcia z kilku dni pobytu w Częstochowie i widzieliście, że uśmiech nigdy nie gaśnie na naszych twarzach. Jestem dumny ze swojego zespołu. Wy tez będziecie dumni.  

Na premierowy materiał będziemy jeszcze musieli nieco poczekać, ale niewykluczone, że zespół pochwali się nim podczas zapowiedzianych już koncertów. Dowodzona przez Kupczyka formacja będzie między innymi jedną z gwiazd tegorocznego Przysanku Woodstock

Dyskografię CETI zamyka „Brutus Syndrome” z 2014 roku.

mg | fot. Justyna Szadkowska

KOMENTARZE

Przeczytaj także