CETI w trasie – kolejny przystanek: Warszawa

/ 4 lutego, 2015

Po wspaniałym przyjęciu podczas koncertów w CK Zamek w Poznaniu i niezwykle udanym koncercie zespołu w Monachium media nie przestają stawiać zespołu w szeregu największych i najmocniejszych grup dzisiejszego czasu, dających prawdziwą lekcję rock n' rolla.

Teraz przyszedł czas na przystanek warszawski w trasie Sons of Brutus Tour i w dniu 12 lutego Synowie Brutusa zawitają do klubu Palladium. CETI bowiem jest gwiazdą JP Festival – przeglądu dla młodych kapel, a Grzegorz Kupczyk, słynny lider CETI, zasiądzie również w Jury tego coraz mocniej wpisującego się w mapę ważnych wydarzeń konkursu, organizowanego po raz drugi w stolicy.

Show, jaki przygotowało CETI na to wydarzenie, będzie równie, jeśli nie bardziej porywający od pierwszych koncertów trasy w Poznaniu i Monachium, fani mogą szykować się pokaźną dawkę hardrocka. W Niemczech media okrzyknęły CETI kapelą porównywalną z Iron Maiden i już czekają na kolejne odwiedziny zespołu.

Kolejne koncerty w trasie w Polsce to Malbork 28 lutego i Gdynia 1 marca. Organizatorzy JP Artists Festival, którzy zaprosili CETI na koncert w Palladium, ogłosili na swojej stronie, że ten kto będzie mieć ze sobą najnowszy album "Brutus Syndrome" będzie mógł wejść na to wydarzenie bez kupowania biletu. Oczywiście dla tych, którzy kupią bilet, CETI również będzie mieć najnowszy album w cenie promocyjnej i kilka gadżetów oraz poprzednich płyt formacji za grosze.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także