Cały album Ghost do odsłuchania

/ 10 kwietnia, 2013

Pod tym adresem Szwedzi umożliwili przesłuchanie wszystkich utworów z nadchodzącej płyty, zapoznanie się z tekstami i szatą graficzną albumu. 

Ta ostatnia jest powodem opóźnienia premiery krążka. Album "Infestissumam" ukaże się na rynku 16, a nie jak wcześnie zapowiadano 9 kwietnia, ponieważ kilka tłoczni odmówiło realizacji zamówienia wytwórni Loma Vista Recordings. Wszystko za sprawą kontrowersji, jakie wzbudziła część grafik, które miały znaleźć się na albumie w wersji deluxe. Miały one ponoć świętokradczy charakter. Obrazoburcze grafiki nadal będzie można zobaczyć w europejskim wydaniu CD jak i na płytach winylowych.  
 
 
Na "Infestissumam" znajdzie się 11 utworów. Całość została nagrana w Stanach Zjednoczonych, a nad rejestracją materiału czuwał Nick Raskulinecz, zdobywca nagród Grammy. Współpracował on z takimi grupami jak Rush, Foo Fighters, Alice in Chains, Evanescence, czy Deftones. 
 
Nowa płyta Ghost promowana jest przez dwa teledyski, które zostały nakręcone do utworów "Year Zero" oraz "Secular Haze". Wideoklipy można obejrzeć TUTAJ.
 
Zespół poinformował w lutym, że w Stanach Zjednoczonych będzie występowała pod zmienioną nazwą – Ghost B.C.. Według muzyków jest to podyktowane kwestiami prawnymi. 
 
Ghost wystąpi w Polsce 4 czerwca w ramach imprezy Impact Festival 2013. Koncert odbędzie się w Warszawie, na lotnisku Bemowo. 
 
Lista utworów "Infestissumam":
01. Infestissumam
02. Per Aspera Ad Inferi
03. Secular Haze
04. Jigolo Har Megiddo
05. Ghuleh / Zombie Queen
06. Year Zero
07. Idolatrine
08. Body And Blood
09. Depth Of Satans Eyes
10. Monstrance Clock

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także