Bez kategorii

Capital of Rock 2016 – wygraj bilety na koncert!

/ 16 sierpnia, 2016

Jeden z najciekawiej zapowiadających się koncertów tego roku, Capital of Rock we Wrocławiu, odbędzie się dokładnie 27 sierpnia. Gwiazdą imprezy będzie niemiecki zespół Rammstein, który otrzyma wsparcie od Limp Bizkit, Bullet For My Valentine i polskiego OCN.

Chcielibyście wybrać się na koncert, ale nie udało Wam się kupić biletu? Nic straconego, ponieważ w naszym nowym konkursie do wygrania są dwie pojedyncze wejściówki na Capital of Rock 2016! Każdy zainteresowany musi wykonać nasze zadanie konkursowe:

Wybierz swój ulubiony zespół, który zaprezentuje się na Capital of Rock 2016 i napisz, dlaczego chciałabyś/chciałbyś zobaczyć go na żywo.

Swoją konkursową pracę wysyłajcie na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując „Capital of Rock 2016”. W mailu, poza tekstem swojego autorstwa, prześlijcie imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który będziemy mogli wysłać nagrodę. Zabawa potrwa do 19 sierpnia do godziny 9:00. Około południa tego samego dnia podamy nazwiska dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają bilety na Capital of Rock 2016.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE