Carlos Santana, John Mayall i Alice Cooper w Dolinie Charlotty

/ 11 lipca, 2013

Na scenie amfiteatru pojawi się wykonawca oryginalny, artysta, który stał się wzorem dla zespołów cenionych i popularnych. Przybrał pseudonim Alice Cooper. W Polsce wystąpi tylko jeden raz, właśnie w Dolinie Charlotty, aby z zespołem zaśpiewać swoje największe przeboje: "Poison", "School’s Out", "Elected" czy "I’m Eighteen", utwory z legendarnych płyt: "Billion Dollar Babies",  "Welcome To My Nightmare", czy "Trash".

Drugiego sierpnia w tym samym miejscu wystąpi John Mayall. To człowiek-instytucja i człowiek-legenda, który doskonale wpasowuje się w scenerię estrady w Dolinie Charlotty. Występ Johna Mayalla będzie z pewnością wielkim wydarzeniem artystycznym, on sam zresztą wybrał ten festiwal i to miejsce, gdyż usłyszał o nim wiele bardzo pochlebnych opinii.

VII Festiwal Legend Rocka zakończy trzeciego sierpnia kolejna gwiazda – brzmienie jego gitary z łatwością rozpozna każdy miłośnik dobrej muzyki. Carlos Santana łączy różne style w niepowtarzalny sposób, grając takie przeboje jak: "Samba Pa Ti", "Europa", "Black Magic Woman" i wiele innych.

Więcej na temat imprezy TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także