Chad Kroeger (Nickelback) i Avril Lavigne w separacji

/ 3 września, 2015

O rozstaniu na swoim Instagramie poinformowała Avril Lavigne:

Z ciężkim sercem ogłaszamy z Chadem, że jesteśmy w separacji. Nie tylko w małżeństwie, lecz także na muzycznej scenie, przeżyliśmy razem wiele niezapomnianych chwil. Wciąż jesteśmy – i zawsze będziemy – najlepszymi przyjaciółmi, i zawsze będziemy dla siebie ważni. Dziękujemy naszym rodzinom, przyjaciołom i fanom za wsparcie.

Post zobrazowała zdjęciem, które ma udowodnić, że pozostaną w dobrych relacjach – z czasów, gdy byli razem szczęśliwi.

Wokalista Nickelback i artystka zaręczyli się w sierpniu 2012 roku. Ślub odbył się w lipcu 2013 roku. Psuć zaczęło się pomiędzy nimi już niecały rok później.

Jak donoszą amerykańskie media, parę trudno było sfotografować razem od wiosny 2014 roku. Już jesienią 2014 roku przyjaciółka Lavigne zdradziła stronie Radar Online:

Kłócą się obecnie o wiele rzeczy. Ona chce dziecka, a jemu nie wydaje się to właściwe, gdyż właśnie ma ruszyć w trasę. Ale to nie jedyny powód. Avril nie ufa Chadowi i ma ku temu dobry powód. Podobno zdradzał ją swoją byłą z Avril, a potem ją zostawił. Ją to martwi.

Potem weszły do gry problemy zdrowotne – w kwietniu 2015 roku wokalista poinformowała, że cierpi na boreliozę, w czerwcu Chad Kroeger odkrył na strunach głosowych torbiel. Muzyk przeszedł niedawno operację i – zgodnie z zaleceniami lekarskimi – musi oszczędzać głos przez kolejne 6-9 miesięcy. Nickelback zdecydował się odwołać wszystkie koncerty do końca roku, w tym jedyny występ w Polsce, który miał odbyć się 13 października 2015 roku w Łodzi. Magazyn „People” donosi, że w połowie sierpnia, już po zabiegu, widziano wokalistę, jak pocieszał się w towarzystwie innej kobiety w nocnym klubie w Miami. Oficjalne ogłoszenie separacji było już tylko kwestią czasu.

Obojgu życzymy zdrowia i – mimo wszystko – szczęścia w życiu osobistym.

Ostatnia płyta Nickelback, „No Fixed Address”, pochodzi z listopada 2014 roku, album „Avril Lavigne” ukazał się rok wcześniej.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także