Chemia i OCN wyruszają w trasę

/ 28 stycznia, 2014

Chemia zapowiada drugą trasę promującą ich najnowszy album "The One Inside", która zacznie się już w lutym, niedługo po ich koncercie przed Deep Purple w Poznaniu (13 luty – Hala Arena). Koncerty, obejmą kilkanaście miast, w dużej części nie odwiedzonych wcześniej przez zespół. Głównym partnerem Chemii w zbliżającej się trasie jest znany zespół rockowy OCN (wcześniej Ocean).

Oprócz tego, zespół podzieli scenę z innymi znanymi polskimi grupami rockowymi. Między innymi będzie to Hunter, Jelonek, V8 i na tym podobno nie koniec. 

Z OCN:
28.02 – Rzeszów // Wtwórnia + Jelonek 
01.03 – Kielce // Woor 
06.03 – Głogów // Mayday 
07.03 – Wrocław // Alibi 
08.03 – Legnica // Spiżarnia 
13.03 – Gdynia // Ucho 
14.03 – Łomża // Pop Art 
15.03 – Białystok // ACK Sepularium 
16.03 – Poznań // Eskulap + Hunter (bez OCN)
20.03 – Warszawa // Progresja + V8, Mimo Woli, Plan
21.03 – Szczecin // Rockerclub 
22.03 – Stargard Szczeciński // Rock House Club 
27.03 – Bielsko Biała // Rudeboy Club 
28.03 – Sosnowiec // 2doors 
29.03 – Katowice // 2B3 Club 

Krążek Chemii "The One Inside" wydany został zeszłej jesieni. Po sukcesach singli "Hero", "Bondage of Love" oraz udanych koncertach w Kanadzie, zespół zdecydował się na kolejną trasę po Polsce. W kwietniu Chemia ponownie wybiera się do studia Briana Adamsa do Vancouver, aby tam zarejestrować materiał na kolejną płytę, która prawdopodobnie ukaże się w Polsce jeszcze w tym roku. Podczas zbliżającej się trasy, oprócz sprawdzonego już materiału, Chemia zaprezentuje kilka wybranych, najnowszych, nigdzie nie prezentowanych wcześniej utworów.

Przełomowy w karierze zespołu OCN okazał się konkurs zorganizowany przez jeden z największych europejskich festiwali, węgierski Sziget. Wraz z początkiem 2013 roku zespół dołączy do światowego katalogu artystów firmy Warner Music Group. Międzynarodowy kontrakt uwzględnia wydanie pierwszej angielskojęzycznej płyty zespołu pod tytułem "Waterfall".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także