Chemia z teledyskiem do "Fun Gun"

/ 7 sierpnia, 2015

Płyta „Let Me” ukaże się 18 września 2015 roku. Klip do „She” znany już od początku tego roku, pora na kolejny – „Fun Gun

Za produkcję teledysku odpowiedzialna jest angielska agencja Video Ink. Wideo powstało w maju tego roku w Wielkiej Brytanii w MAGNA Science Adventure Centre.

Wokalista Chemii, Łukasz Drapała, opowiada, skąd pomysł na akurat taki filmik:

To jest niekontrolowany proces i przy kreacji danej wizji pracuje cały zespół ludzi. Ten utwór został wybrany jednogłośnie na międzynarodowy singiel przez promotorów z całej Europy, w tym oczywiście też z Polski. I w taki właśnie sposób Chemia przywita się z publicznością na całym świecie.

Wojtek Balczun zdradza natomiast, dlaczego album został zatytułowany „Let Me”:

Znalazłem w necie obraz Tomasza Alena Kopery, który zrobił na mnie niewiarygodne wrażenie, gdyż utożsamiał wszystko to, co chcemy przekazać naszą muzyką! Z pozoru skostniały, oldschoolowy rok, kryje w sobie tak naprawdę wielki blask, ogień, kreatywność i nowoczesność. Wystarczy tylko otworzyć drzwi. I to nasi fani maja klucz do drzwi, które prowadzą prosto do serca, z którego pochodzi nasza muzyka. Okładka natychmiast zainspirowała naszego frontmana Łukasza, a zaraz po nim cały zespół.

Nie kojarzycie jeszcze okładki „Let Me” zespołu Chemia? Znajdziecie ją pod powyższym linkiem.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także