Chris Adler perkusistą Megadeth – oficjalne potwierdzenie

/ 30 marca, 2015

Wszystko stało się jasne! Chris Adler został nowym członkiem zespołu Megadeth i będzie pracował z obecnymi muzykami grupy, Davem Mustainem i Davidem Ellefsonem, nad nowym wydawnictwem. O tym, że perkusista dołączy do amerykańskiego zespołu wiedzieliśmy od dawna, choć dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone na Facebooku grupy Megadeth.

Pojawiło się tam obszerne oświadczenie, w którym znalazła się również wypowiedź lidera formacji, Dave'a Mustaine'a:

Chris ma niezwykły talent i jest wspaniałym człowiekiem. On podniesie Megadeth na nowy poziom emocji i energii, to będzie niezwykłe doświadczenie dla naszych fanów. Szanuje moich poprzednich perkusistów, ale to połączenie będzie zabójcze! W 1989 roku Megadeth współtworzyło trzech muzyków – gitarzysta, basista i perkusista – i właśnie wtedy zostaliśmy nominowani do Grammy z naszym albumem "Rust in Peace".

Oznacza to, że nabór do zespołu został zamknięty, a muzycy spróbują nagrać nowy album we trzech. Zespół ma podobno przygotowaną część materiału, dlatego nowa płyta powinna pojawić się stosunkowo szybko. Dyskografię Megadeth zamyka album "Super Collider" z 2013 roku.

CHRIS ADLER of LAMB OF GOD Joins DAVE MUSTAINE in the Studio for New MEGADETH AlbumDave Mustaine, the creative driving…

Posted by Megadeth on 29 marca 2015

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także