Cieszanów Rock Festiwal 2016: dzień pierwszy [GALERIE]

/ 20 sierpnia, 2016

Wczoraj rozpoczął się Cieszanów Rock Festiwal, czyli impreza, na której organizatorom udało się zebrać wybitnych przedstawicieli zagranicznej i polskiej sceny rockowej.

Podczas piątkowych koncertów mogliśmy podziwiać największą gwiazdę całej imprezy, czyli Marky Ramone’s Blitzkrieg [GALERIA]. Nie zabrakło również polskich wykonawców, a najwięcej zainteresowania wzbudził oczywiście pożegnalny koncert formacji Kazik Na Żywo [GALERIA]. Nie sposób nie wspomnieć również o znakomitych występach grup Vader [GALERIA] i Strachy Na Lachy [GALERIA], które wykonały album „Piła tango” w całości.

Kolejne dni w Cieszanowie również zapowiadają się znakomicie, a na scenie pojawią się chociażby Sweet Noise, Eluvietie, Finntroll, Kult oraz Kazik & Kwartet ProForma, Luxtorpeda, Tymon and the Transistors czy Farben Lehre. Zaglądającie w najbliższych dniach na naszą stronę, ponieważ regularnie będziemy publikowali kolejne galerie składające się ze zdjęć autorstwa niezawodnego Grześka Kszczotka. 

 

O Cieszanów Rock Festiwal 2016 przeczytacie również w najnowszym, sierpniowym wydaniu „Teraz Rocka”, gdzie znajdziecie wakacyjny dodatek „Koncertowe lato”: 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także