Co z dźgniętym nożem Mickiem Thomsonem? Czy koncerty Slipknot są zagrożone?

/ 12 marca, 2015

Na początek uspokajamy wszystkich tych, którzy martwili się, że w związku z wczorajszymi wydarzeniami grupa Slipknot odwoła wszystkie zaplanowane na najbliższy czas koncerty. Jak poinformował manager zespołu, trasa koncertowa odbędzie się bez żadnych zakłóceń, co oznacza, że amerykański zespół pojawi się na Impact Festival 2015.

Wszystko dlatego, że obrażenia, jakich doznał podczas walki na noże Mick Thomson były niegroźne i powierzchowne, o czym pisaliśmy już podczas pierwszej relacji z wydarzeń, które miały miejsce z 10 na 11 marca w Des Moines.

O tym, że z kolegą z zespołu jest wszystko w porządku napisał jeszcze w nocy Corey Taylor, wokalista Slipknot:

Policja z miejscowości Clive w stanie Iowa poinformowała ponadto, że dwaj zatrzymani mężczyźni współpracowali z wymiarem sprawiedliwości i nie sprawiali problemów podczas aresztowania. Sprawa jest badana przez śledczych, ale nadal nie wiadomo, czy któremuś z zaangażowanych w tę awanturę rodzinną zostaną postawione zarzuty. Mick i Andrew mogą również pokusić się o oskarżenie z powództwa cywilnego, ale na ten temat również nie ma żadnych konkretnych informacji.  

Choć wszystko wyglądało dość poważnie, od samego początku informowano, że życie zatrzymanych nie było zagrożone. Według relacji świadków i policji, porywczy i będący pod wpływem alkoholu mężczyźni szybko powinni wrócić do pełni zdrowia. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także