Cochise: teledysk promujący nowy album grupy

/ 20 stycznia, 2014

Już w lutym ukaże się nowa płyta zespołu Cochise. Album zatytułowany "118" jest trzecim studyjnym wydawnictwem formacji i będzie miał swoją premierę dokładnie 10 lutego. Natomiast już dziś zobaczyć można teledysk promujący to wydawnictwo, który powstał do utworu "Destroy the angels".

Klip, który wyreżyserowany przez siostry Bui można zobaczyć w tym miejscu:

Wokalista grupy, Paweł Małaszyński tak komentuje wybór utworu:

 "Destroy the angels" jest mroczną piosenką o miłości i zniewoleniu. To był jeden z pierwszych pomysłów, który przyszedł mi do głowy, gdy siedziałem w pokoju 118 – to swego rodzaju doświadczenie konfliktu. Od razu wiedziałem, że powinniśmy zrobić do tego teledysk i wiedziałem, jak on powinien wyglądać. Ciężko jest kręcić takie rzeczy, nie mając ogromnego budżetu. Z siostrami Bui wyszło znakomicie.

Natomiast gitarzysta zespołu, Wojtek Napora dodaje:

Pomysł wyszedł od Pawła. Ja siedząc z gitarą, starałem się to ogarnąć i ułożyć w całość. Chciałem, żeby ten utwór zabrzmiał ciężko, ale nie banalnie. Żeby niósł w sobie znamię Cochise. Sporo zajęło nam osadzenie go w tym tempie i zagranie go z odpowiednim feelingiem. Klip sprawia, że słucha się tego kawałka lepiej. Jest wartością i uzupełnieniem tej kompozycji. Ogromna w tym zasługa sióstr Bui.

Lista utworów:

01. Sweet love generation
02. Destroy the angels
03. White garden
04. Beautiful
05. Bleed
06. Inside of me
07. Dead love
08. Part of me
09. Cold river
10. Before you sleep (for Jeremy)
11. Dog in blood
12. Help
13. Little witch

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński, Wojtek Napora, Radek Jasiński i Czarek Mielko. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo "9", obejmuje album "Still Alive" z 2010 roku, cover Danziga "Lick the blood off my hands", który ukazał się na kompilacji "Tribute to Danzig – Dark side of the blues" oraz płytę "Back to Beginning" z maja 2012 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także