Corey Taylor (Slipknot) zaśpiewał ze Stone Temple Pilots [WIDEO]

/ 16 maja, 2016

Stone Temple Pilots po odejściu Chestera Benningtona i śmierci Scotta Weilanda szuka nowego wokalisty. Podczas pierwszego koncertu w tym roku do STP raz jeszcze dołączył wokalista Linkin Park. Do kolejnego występu bracia Dean i Robert DeLeo zaprosili kogoś innego – Coreya Taylora ze Slipknota. Towarzyszył im jeszcze były perkusista Guns N’ Roses i Velvet Revolver, Matt Sorum. Zobaczcie, jak im poszło „Sex Type Thing”.

Wokalista ma szansę dołączyć do Stone Temple Pilots na dłużej? Oficjalnie poszukiwania frontmana wciąż trwają. Może będzie to jakaś kobieta, np. Lady Gaga? Wiemy już z pewnością, że za mikrofonem STP nie stanie Scott Stapp z Creed, który zastąpi Scotta Weilanda w Art of Anarchy.

Powyższy występ grupy z Coreyem Taylorem i Mattem Sorumem miał miejsce podczas koncertu charytatywnego „Adopt the Arts”, który odbył się 12 maja 2016 roku w Hollywood w Los Angeles. Glenn Hughes (Deep Purple) i Robin Zander (Cheap Trick) tak świętowali wejście do Rock and Roll Hall of Fame. Towarzyszyli im jeszcze m.in. basista Black Sabbath Geezer Butler, perkusista Red Hot Chili Peppers Chad Smith, gitarzysta The Cult Billy Duffy, Steve Jones z Sex Pistols, liderka Hole Courtney Love oraz były muzyk Guns N’ Roses – Gilby Clarke.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także