Corey Taylor: Kim jesteśmy, by decydować o końcu AC/DC?

/ 12 maja, 2016

Corey Taylor w niedzielę 8 maja wziął udział w spotkaniu z brytyjskimi fanami. Podczas niego przez większość czasu odpowiadał na ich pytania. Wokalista Slipknota i Stone Sour nie uniknął jednego z najgorętszych w ostatnim czasie tematów – koncertów AC/DC z wokalistą Guns N’ Roses.

To interesujące pytanie. Nie jesteś pierwszy, który o to pyta.

Można na to spojrzeć z różnych stron. Są fani AC/DC, którzy mówią: „Wiecie co? Po prostu chcę ich zobaczyć na żywo, ostatnie osiem, dziewięć koncertów i zobaczymy, co będzie potem. Są też ludzie, którzy mówią: „Pieprzyć ich! Nie podoba mi się to, jak postąpili z Brianem” – to również rozumiem. Jednak nikt z nas nie wie, co się dzieje za kulisami. Nie wiemy nic. Nauczyłem się tego w związku z Guns N’ Roses… Jestem wielkim fanem Guns N’ Roses, więc kiedy zaczęto mówić o powrocie, mówiłem „Heh”. Ale potem rozmawiałam z niektórymi z nich, ujrzałem całość i stwierdziłem „OK, rozumiem”.

Nie wiem wystarczająco dużo o tym, co się dzieje z AC/DC. Doceniam fakt, że Angus chce dokończyć tę trasę. Musicie to zrozumieć: gra koncerty, odkąd skończył 17 lat. Dawał z siebie wszystko – dosłownie wszystko, co miał – noc za nocą, noc po nocy, przez 50 lat.

Kim my jesteśmy, kim jesteśmy, by decydować o końcu AC/DC? Nie mam racji?

Dłuższe fragmenty tego spotkania Coreya Taylora z publicznością w Koko w Londynie znajdziecie poniżej.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także