Coria poszukuje gitarzysty

/ 14 stycznia, 2015

Na Facebooku zespołu Coria pojawiła się informacja, że z grupy odchodzi dotychczasowy gitarzysta i współzałożyciel, Wojtek Mrówka. – Ciężko nam to pisać, ciężko to wszystko ubrać w słowa. Jest nam niezwykle smutno – możemy przeczytać w serwisie społecznościowym. – Decyzja przez niego podjęta dla reszty zespołu jest po prostu ogromnym szokiem. Ciężko nam się z tym pogodzić. Prosił nas jednak o uszanowanie jego decyzji – czytamy w oświadczeniu.

Muzycy rozstali się w przyjaznej atmosferze, ale pozostali członkowie grupy Coria mają teraz poważny problem. Potrzebny jest im bowiem nowy gitarzysta. Dlatego właśnie postanowili poszukać go właśnie przez internet:

Post użytkownika CORIA.

Przypomnimy, zespół Coria opublikował niedawno teledysk do nowego singla promującego ich debiutancki album "Teoria Splątania". Obrazek do utworu "Efuzja" zarejestrowano w ubiegłym roku podczas dwóch dużych imprez – festiwalu Festiwal Kolorów w Katowicach oraz Live Festivalu w Oświęcimiu, gdzie zespół Coria poprzedzał formację Soundgarden.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także