Córka Michaela Jacksona woli metal

/ 18 maja, 2015

Nie wiemy, czego słucha większość współczesnych amerykańskich nastolatek, lecz przykład jednej z 17-latek daje nadzieję, że z rockiem i metalem nie będzie w najbliższych latach źle. Paris Jackson zaczęła się niedawno chwalić na Facebooku zdjęciami ze swoich metalowych wojaży. Tak wspomina niedawny koncert Metalliki:

James był uroczy, Kirk wymiatał, a Lars nosił dżinsowe legginsy… Było dobrze 🙂

Ciekawe, czy zdaje sobie sprawę, że jest niewiele starsza od córki tego „uroczego frontmana”… (Swoją drogą James Hetfield w zeszły weekend wystąpił z 16-letnią Cali na jednej scenie – jeśli jeszcze tego nie widzieliście, zobaczcie koniecznie. Tym razem to nie lider Metalliki błyszczał).

Powróćmy jednak do Paris Jackson. Wspomniany wyżej występ nie był pierwszym koncertem, na którym była. W zeszłym roku dała się sfotografować podczas wspólnej trasy Mötley Crüe i Alice Coopera.

Choć o koncertach Mötley Crüe nastolatka nie pisała wiele, skądinąd wiemy, że jej miłość do tego zespołu trwa już od jakiegoś czasu.

Paris Jackson zagorzałą fanką Motley Crue

W 2012 roku basista Nikki Sixx w swoim radiowym programie „Sixx Sense” pozwolił sobie na kąśliwe uwagi dotyczącego zmarłego trzy lata wcześniej Michaela Jacksona. Wówczas 14-letnia Paris zareagowała na Twitterze:

Hejj, szybkie pytanie, koleś – a pochodzi ono od wielkiego fana Motley Crue – dlaczego odczuwasz nienawiść do utalentowanych ludzi?

Muzyk na szczęście szybko przeprosił, a zespół dzięki temu nie stracił fanki, która kilka lat później rozkręcała pogo na ich koncercie.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także