Covery Iron Maiden

/ 19 marca, 2013

Na początku marca zespół Harp Twins zamieścił swoją wersję utworu "Fear of the Dark" z repertuaru Iron Maiden. Grupę tworzą bliźniaczki jednojajowe Camille i Kennerly Kitt. Siostry mają na swoim koncie także przeróbki piosenek takich wykonawców, jak Metallica, Pink Floyd, czy The Rolling Stones

Za utwór ten zabrał się również rosyjski gitarzysta Igor Presnyakov, który w 2007 roku okrzyknięty został sensacją w serwisie YouTube. Muzyk zyskał popularność dzięki coverom utworów wielu znanych artystów. 
 
 
Żeński cover band The Iron Maidens specjalizuje się w repertuarze Ironów. Poniżej "The Trooper" w wykonaniu Amerykanek. Obstawiamy, że przypadnie do gustu przede wszystkim panom (zresztą podobnie jak Harp Twins). 

Jeden z pierwszych coverów zespołu Gauchos de Acero z 2006 roku. Średnia wieku niska, umiejętności jeszcze też, lecz trzeba przyznać, że "Hallowed Be Thy Name" w ich wykonaniu rozczula… Film zobaczyło już ponad póltora miliona internautów.  

Maiden uniteD to z kolei projekt, który prezentuje utwory Iron Maiden w akustycznych interpretacjach. Tu utwór "The Evil That Men Do".
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także