Czerwcowy "Teraz Rock" pełen niespodzianek

/ 1 czerwca, 2014

Czerwcowy "Teraz Rock" jest w sprzedaży od 28 maja. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

Od kilku dni informowaliśmy, że czerwcowy "Teraz Rock" będzie wyjątkowy. Przynosi zmiany, które postanowiliśmy wprowadzić do miesięcznika po sugestiach Czytelników. Wzięliśmy pod uwagę niedawną ankietę, czytamy wiadomości, które wysyłacie pod redakcyjny adres, bierzemy sobie do serca komentarze na naszej stronie i serwisach społecznościowych. Wszystko to doprowadziło do małej rewolucji. Przede wszystkim polecamy…

"Teraz Historia" – nowy dodatek

Pozwoli on w bardziej urozmaicony niż dotąd sposób penetrować przeszłość rockowych mistrzów. Kilkanaście dodatkowych stron zawiera mało znane epizody z ich karier, ale też porządkuje to, co najważniejsze. Zgodnie z Waszymi prośbami wracają tu sprawdzone rubryki z "Tylko Rocka": poradnikowe (Kraj Rad), z osobistym podejściem do klasyki (Ticket To Ride), o lżejszej formule (W łóżku z…). Stałym punktem będzie Demontaż i Kower Story. W tym miesiącu piszemy m.in. o Led Zeppelin, Iron Maiden, Judas Priest czy Turbo.

Felietony

Na łamy "Teraz Rocka" wracają felietony. Będą one pisane nie tylko przez znanych polskich muzyków, ale i naszych dziennikarzy – wskazywały na to zdecydowanie wyniki ankiety. Piszemy nie tylko o muzyce, co mamy nadzieję, pozwoli nas bliżej poznać. Chcemy też poznać Was: Czytelnicy mają pole do popisu w rubryce Teraz Ja (w części newsowej).

"Teraz Rock" w nowych szatach

Przy okazji odświeżyliśmy wygląd samego pisma. Zmiany są drobne, ale powinny poprawić czytelność i nawigację.

Wkładki – dogrywka

Zgodnie z wynikami ankiety (70 procent głosów na tak!) zdecydowaliśmy się na powtarzanie wkładek o wykonawcach, którzy gościli już na łamach "Teraz Rocka". W przypadku Black Sabbath przez dekadę zdarzyło się bardzo wiele – opisaliśmy to dokładnie dla stałych Czytelników, którzy czytali wkładkę poprzednią. Pamiętamy też jednak o młodszych, którzy dopiero zaczynają przygodę z rockiem (i "Teraz Rockiem"), przedstawiając w skondensowanej formie wcześniejszą historię grupy. Do wielkich zespołów będziemy wracać co jakiś czas, nie co miesiąc.

Jak zwykle – solidnie

Poza tym zostaje oczywiście wszystko, co składa się na solidną zawartość "Teraz Rocka". W najnowszym numerze przeczytacie wywiady z artystami polskimi (Grabaż, Perfect, Lao Che) i zagranicznymi (Tori Amos, Archive, Phil Anselmo, King Crimson). Poza stałymi autorami pisze Piotr Kaczkowski.

Na naszych łamach znajdzicie również dziesiątki recenzji, relacje z koncertów, wiadomości ze świata muzyki rockowej i stałe rubryki, jak Technokracja, Teraz Live (dawne Live Dates), Follow My Dream czy Przesłuchanie

tr | mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także