Czujny Chrześcijanin udowadnia, że Slayer i Iron Maiden to zło w czystej postaci

/ 15 września, 2015

Zacznijmy od tego, że The Vigilant Christian nie jest YouTuberem nieznanym. Jego filmiki – niezwykle barwne, obrazowe i pełne dosadnych porównań – oglądają tysiące osób na całym świecie. Nie nam oceniać, czego konkretnie w tych produkcjach szukają, ale pewne jest, że Czujny Chrześcijanin ma sporą grupę wiernych fanów. Niewykluczone, że niedługo do grona jego wielbicieli dołączą wszyscy ci, którzy uważają muzykę metalową za dzieło szatana.

Dlaczego? Ponieważ nasz bohater postanowił rozłożyć na czynniki pierwsze utwory z ostatnich metalowych dzieł – "Repentless" Slayera i "The Book Of Soul" Iron Maiden. W opisie tego pierwszego możemy przeczytać:

W tym filmiku zajmę się szatańskim teledyskiem zatytułowanym "Repentless" od satanistycznego thrash metalowego zespołu zwanego "Slayer". Ludzie nie zdają sobie sprawy, że Bóg jest czymś zbyt POWAŻNYM, żeby można było z niego kpić! Wydaje im się, że to tylko niewinna zabawa, ale Dzień Bożego Gniewu nadejdzie i szybko się przebudzą!

O co dokładnie chodzi? Autor rozkłada na czynniki pierwsze najnowszy teledysk Slayera, którego akcja toczy się w więzieniu, a który rzeczywiście do najlżejszych nie należy. Pokazuje i wyjaśnia, gdzie i dlaczego dochodzi do złamania bożego prawa:

Równie wiele motywów satanistycznych, związanych z illuminati i całym innym złem tego świata, autor znalazł na utworze z najnowszej płyty Iron Maiden. Nie wierzycie? Zobaczcie sami – wystarczyło 16 minut, żeby wszystko sprawdzić, opisać i udowodnić:

Teraz już wiecie, o co w tym wszystkim chodzi?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także