Danny Carey (Tool) wystąpił mimo poważnej infekcji bakteryjnej

/ 25 października, 2016

W miniony weekend Tool wystąpił na festiwalu Afterschock w Sacramento. Fani tam zgromadzeni mogli usłyszeć m.in. inną aranżację utworu „Opiate” oraz kilka nowych dźwięków. O mało jednak koncert ten się nie odbył.

Gitarzysta Adam Jones w poniedziałek wyjawił na Instagramie, że Danny Carey nie był w najlepszym stanie, a wręcz lekarze zakazali mu grania. Perkusista jednak nie miał zamiaru nikogo zawieść i postawił dla swoim.

Wspaniały tłum na festiwalu Aftershock. Dziękujemy, Sacramento! Wielki szacunek dla p. Danny’ego Careya, który zagrał cały koncert z poważną infekcją bakteryjną wywołaną przez gronkowce. Początkowo w piątkowy poranek źle go zdiagnozowano – twierdzono, że to ukąszenie jadowitego pająka na udzie. Wieczorem w piątek rozcięto rano i ją wyczyszczono. W sobotę wciąż był obolały od stóp do głów i miejscowy lekarz zasugerował, byśmy odwołali koncert. Ale Dan z bólem głowy i obolałymi stawami i tak zagrał. #Tool #bohater #najlepszyperkusistanaświecie #uparciuch #zdrowiejszybko #showmusitrwać

 

 

Film zamieszczony przez użytkownika Adam Jones (@adamjones_tv)

 

Dołączamy się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. I przypominamy „Opiate” z rzeczonego koncertu.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także