Dave Grohl bawi się na koncercie AC/DC

/ 21 września, 2016

Dave Grohl to nie tylko znany na całym świecie muzyk. To także wielki fan muzyki (co udowodnił m.in. w filmie „Sound City” i serialu „Sonic Highways”) i często go można spotkać na koncertach innych artystów. W miniony weekend, 17 września 2016 roku, wybrał się na koncert AC/DC w Waszyngtonie.

Krótkie nagranie z nim w roli głównej zamieściła w sieci aktorka Greice Santo, która siedziała w tym samym sektorze, co twórca Foo Fighters. Wideo opatrzyła słowami:

Zobaczenie jednego z moich ulubionych artystów – Dave’a Grohla, który grał w legendarnej Nirvanie, a teraz we własnym świetnych Foo Fighters, bawiącego się na AC/DC z Axlem Rose’em na wokalu to najlepsze doświadczenie koncertowe na świecie.

Wszyscy oszaleliśmy, widząc, że Dave Grohl jest takim samym fanem jak my, siedzi obok nas, na głowie na podświetlane rogi, i śpiewa każdy utwór. To jedno z najfajniejszych przeżyć w naszym życiu i mówię tutaj za wszystkich.

A oto jej filmik:

Greice Santo nie była na tym występ sama. Pamiętacie, jak jej przyjaciel Axl Rose zaprosił na koncert dyksryminowaną nastolatkę? To był właśnie ten koncert. Sallie Elledge, jej rodzice, dziadek i przyjaciele, Greice i Dave Grohl – wszyscy potem spotkali się za kulisami, o czym szczegółowo donosi portal alternativenation.net.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także