Dave Grohl (Foo Fighters) ma fobię społeczną

/ 21 sierpnia, 2015

Dave Grohl w rozmowie z GoldDerby poinformował, że ma fobię społeczną (sic!) i denerwuje się galą rozdania nagród, która odbędzie się 20 września.

To będzie bardzo szalona noc, nie potrafię sobie tego wyobrazić. Podejrzewam, że będę się czuł jak dzieciak, który jest pierwszy dzień w nowej szkole. Prawdopodobnie po prostu nerwowo usiądę pod ścianą i będę patrzył, kto poschodzi, żeby ze mną porozmawiać. Mam małą fobię społeczną. Może trudno to sobie wyobrazić, ale w takich sytuacjach milknę. Na Grammy jest inaczej – wszystkim tam znam, cały czas mam ze sobą butelkę whisky. Zobaczymy, co się tu stanie.

Butelka whisky to przyjaciółka muzyka Foo Fighters. Kilka miesięcy temu opowiedział, że zawsze, gdy pojawia się na festiwalu, bierze ją w rękę i idzie odwiedzić innych grających podczas imprezy muzyków. Czy to rzeczywiście fobia, czy może tylko sposób na zapoznanie się z kolegami po fachu i ich przywitanie?

Serial HBO „Sonic Highways” do „telewizyjnych Oscarów” nominowany jest aż w czterech kategoriach. Dave Grohl niedawno zdradził również, że dzięki tej produkcji, a dokładnie odcinkowi opowiadającemu o Waszyngtonie, Ringo Starr zaraził się muzyką go-go.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także