Dave Grohl podczas Oscarów złożył hołd tym, co odeszli

/ 29 lutego, 2016

Dave Grohl podczas gali wręczenia Oscarów sam na gitarze akustycznej wykonał jeden z ukochanych utworów Paula McCartneya, skomponowany w 1968 roku. Za nim w tle wyświetlały się imiona i nazwiskami tych, którzy zmarli w minionym roku. Wśród wielu aktorów i osób związanych z branżą filmową znalazł się także m.in Christopher Lee, który w drugiej połowie życia zapałał miłością do metalu, oraz David Bowie – muzyk, który uwielbiał również film.

Poniżej zobaczyć możecie ten hołd złożony także m.in. Wesowi Cravenowi, Alanowi Rickmanowi, Leonardowi Nimoyowi, Omarowi Sharifowi, Holly Woodlawn…

Gdy wokalista i gitarzysta Foo Fighters otrzymał propozycję zagrania podczas uroczystości, wcale nie był pewien, czy chce to zrobić. Do powiedzenia „tak” przekonała go córka.

To zabawne, że to prawdziwy powód tego, że dzisiaj tutaj jestem. Gdy powiedziałem mojej córce, że zaproponowano mi zagranie tutaj, spytała: „Zamierzasz to zrobić, prawda?”. Odpowiedziałem: „Cóż, jestem trochę zdenerwowany”. A potem poszedłem spać i pomyślałem, że muszę to zrobić, bo inaczej moja córka pomyśli, że jestem wielkim mięczakiem.

Jak Wam się podobał jego występ?

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także