Dave Lombardo wróciłby do Slayera

/ 28 grudnia, 2014

Dave Lombardo rozstał się ze Slayerem w nieprzyjemnej atmosferze. Publicznie kłócono się o pieniądze, a różnego rodzaju medialne zaczepki trwają po dziś dzień. Perkusista nie jest mile widziany w zespole, choć fani bardzo chcieliby jego powrotu. W powszechnej opinii to jeden z najlepszych perkusistów na świecie.

Czy jednak powrót Lombardo do Slayera jest możliwy? Sam zainteresowany przyznał w wywiadzie dla VH1 Classic, że – mimo różnych problemów i ostrych słów – chciałby wrócić do zespołu:

Czy chciałbym wrócić? Dla fanów i żeby zespół odszedł na zasłużoną emeryturę – tak, nie zamykam za sobą żadnych drzwi. Jak już kiedyś wspomniałem, gdy to wszystko się uspokoi, jestem gotów do powrotu. Właściwie tyle mam w tej sprawie do powiedzenia. Wszystko jest OK.

Dave Lombardo zaczął ostatnio bardzo ostrożnie mówić o swoich byłych współpracownikach ze Slayera. Żalił się bowiem w jednym z wywiadów, że media wyciągają jedno zdanie z jego wypowiedzi i robią niepotrzebne zamieszanie, kiedy on w rzeczywistości nie ma nic złego na myśli. Od tamtej pory perkusista mówi znacznie mniej na temat byłego zespołu.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć Lombardo w akcji, powinien zainteresować się ogłoszonymi niedawno koncertami grupy Philm, którą współtworzy legendarny perkusista. Więcej na temat tej trasy koncertowej TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także