Dave Mustaine (Megadeth) mówi o reformie "Wielkiej Czwórki"

/ 7 lipca, 2013

Przypomnijmy, że do Wielkiej Czwórki thrash metalu należą formacje: Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax. W jednym z wywiadów Dave Mustaine został zapytany, czy chciałby dokonać jakiś zmian w składzie "Wielkiej Czwórki" i czy jest jakiś zespół, który powinien dołączyć do wcześniej wymienionych, aby powstała "Wielka Piątka":

Wiesz, ludzie powiedzą, że jest inna generacja, coś jak "Średnia Czwórka" (śmiech) i uważam, że jest wiele wspaniałych zespołów, które pasowałaby do takiej grupy. Ale jeśli ktoś miałby do nas dołączyć, to powinien to być Exodus, ponieważ nie ma drugiego zespołu, który miałby takie znaczenie w szeroko pojętej metalowej społeczności. Co prawda Paul Baloff miał bardzo specyficzny wokal, ale zawsze go lubiłem.

Zespół Megadeth opublikował niedawno nowy album, zatytułowany "Super Collider". Płyta okazała się sporym sukcesem marketingowym – wspięła się na 6. miejsce na liście sprzedaży Billboard 200 (więcej TUTAJ). Ostatnio pisaliśmy również o nowym teledysku przygotowanym prez Mustaine'a i spółkę.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także