Dave Mustaine (Megadeth) naubliżał fanowi

/ 7 czerwca, 2013
 
Grupa Megadeth podczas występu w Manchesterze 5 czerwca została zmuszona do zejścia ze sceny  na około 10 minut. Powodem tego była awaria oświetlenia scenicznego. Gdy ekipa techniczna uporała się problemami, Dave Mustaine i spółka wrócili na scenę by kontynuować show. 
 
Wśród publiczności znalazła się osoba, która na widok powracającego na scenę zespołu zaczęła buczeć. Dave Mustaine, lider Megadeth szybko zlokalizował niezadowolonego fana i przywitał go ostrymi słowami. – Wyglądasz jak Eminem ty głupi po**bie – powiedział muzyk. 
 
Następnie Mustaine zwrócił się do pozostałych fanów. – Słuchajcie, zapłaciliście ludziska dużo kasy, aby nas zobaczyć, a ja nie chcę stać tutaj w ciemnościach. Częścią całego show Megadeth jesteśmy my, uśmiechnięci i dbający o utrzymanie więzi z Wami – powiedział Dave Mustaine.
 
Po tych słowach zwrócił się ze swoim monologiem ponownie do osoby, która buczała chwilę wcześniej. – Wyp***dalaj stąd. Weźcie stąd tego gościa. Ty blond ku*wo. Wejdź tu, to wsadzę ci wielkiego ku*asa do gęby. Wsadź sobie ten palec prosto w d*pę mały pedale – skończył swoją wiązankę Dave Mustaine, po czym rozpoczął występ. 
 
Poniżej przedstawiamy filmik, na którym udokumentowano całą sytuację:
 
 
Wszystkim, którzy planują pójść na koncert Megadeth radzimy: nie buczeć, a na wszelki wypadek również nie gwizdać.  
 
Grupa Megadeth wydała właśnie nowy album, zatytułowany "Super Collider". Płyta została w całości udostępniona w sieci (pisaliśmy o tym TUTAJ). 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także