Dave Mustaine nie jest zainteresowany powrotem do Metalliki

/ 22 sierpnia, 2015

O tym, jak wyglądał pobyt Mustaine'a w Metallice nie trzeba nikomu przypominać. Po latach muzyk wielokrotnie wypowiadał się niepochlebnie o swoich byłych kolegach z zespołu. Teraz, gdy zbiera się do promocji nowej płyty Medadeth, temat powrócił.

Dave Mustaine zdecydował, że będzie odpowiadał na pytania fanów, które zadają w serwisie Twitter. Wśród nich nie mogło zabraknąć tego o ewentualny powrót do Metalliki – jeden z fanów zapytał, czy muzyk rozważyłby taką możliwość, gdyby to sam James Hetfield go o to poprosił. Mustaine szczerze odparł, że "byłby zaszczycony, ale nie skorzystałby z zaproszenia".

Przez wiele godzin lider Megadeth odpowiadał na dziesiątki innych, nie związanych z Metallicą pytań. Jedni pytali, czy przyjedzie do ich kraju na koncert, inni o współpracę z nowymi muzykami, a jeszcze inni o… ulubiony album Agnostic Front.

Muzyk był bardzo cierpliwy i często dowcipnie odpowiadał na pytania fanów. Efekt całej akcji można znaleźć na oficjalnym koncie Mustaine'a w serwisie Twitter.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także