Dave Navarro ma obraz z własnej krwi

/ 5 czerwca, 2013
 
Dave Navarro postanowił uwiecznić na portrecie swoją zmarłą matkę, Constance Navarro. Została ona zamordowana w marcu 1983 roku przez swojego chłopaka Johna Riccardiego. Gitarzysta Jane's Addiction miał wówczas 15 lat. Riccardi został aresztowany w 1991 roku, po informacji widza, który oglądał program "America`s Most Wanted" z udziałem Navarro
 
Portret został namalowany krwią Dave`a Navarro. Grupa artystów pozyskała ją z rozcięcia na czole, z którego krew spływała do lampki do wina. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane na pustyni w Kalifornii.
 
 
Relację fotograficzną z tego niecodziennego wydarzenia artystycznego zamieściła w serwisie internetowym Instagram Samppa Von Cyborg, która specjalizuje się w modyfikacjach ciała, grafice i malowaniu krwią. 
 
 
Dave Navarro nie po raz pierwszy uczestniczył w tego typu dziwnych praktykach. Muzyk wielokrotnie podwieszał się na hakach zaczepianych do jego pleców. Niedawno gitarzysta Jane's Addiction poddał się również zabiegowi skaryfikacji. 
 
 
Zobaczcie również jak dwie dziewczynki tworzące zespół Murp wykonały cover Jane's Addiction. Młode adeptki muzyki na warsztat wzięły utwór "Mountain Song". Cover można usłyszeć TUTAJ

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także