David Bowie: "wkrótce" pojawi się nowy album

/ 22 września, 2014

W marcu ubiegłego roku na rynku pojawił się doskonale przyjęty album Davida Bowie, który był zatytułowany "The Next Day". Choć muzyk nie jest zbyt systematyczny jeśli chodzi o publikacje krążków z premierowym materiałem, wiele wskazuje na to, iż jego fani będą mieli niedługo powodu do radości – zdaniem producenta, Tony'ego Visconti, nowy album słynnego muzyka może niedługo ujrzeć światło dzienne. Nie powiedział co prawda zbyt wiele w wywiadzie dla CNN, ale słowa: "będzie kolejny album, zdecydowanie. Nastąpi to… wkrótce" napawają optymizmem.

Visconti został zapytany również, czy Bowie przewiduje w najbliższym czasie trasę koncertową, ale producent przyznał, że nie ma żadnych istotnych informacji na ten temat, ale zaznaczył, że nie można tego wykluczyć. Wszystko jednak zależy od samego wokalisty.

Wspomniany wcześniej krążek "The Next Day" był dwudziestym w dorobku Bowiego. Pojawił się on na rynku dziesięć lat po tym, jak muzyk opublikował album "Reality". Jeśli rzeczywiście w najbliższym czasie Bowie wydałby kolejne długogrające wydawnictwo, bez wątpienia byłaby to wspaniała informacja dla jego fanów.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także