David Draiman odwołuje koncerty. Problemy zdrowotne ciężarnej żony

/ 29 sierpnia, 2013

Fani zespołu Device, którzy oczekiwali na koncert w najbliższym miesiącu, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Frontman formacji – David Draiman – poinformował za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, że najbliższe koncerty zostały odwołane. Prawdopodobnie wróci na scenę dopiero w pierwszym tygodniu października.

W krótkim oświadczeniu mogliśmy przeczytać:

Z powodu komplikacji z ciążą żony, David zdecydował, że zostanie w domu aż do rozwiązania. Wszystkie zaplanowane koncerty od teraz do pierwszego tygodnia października zostały odwołane.

Później Draiman napisał – tym razem osobiście – że "dziękuje za wsparcie i wyrozumiałość". Z żoną i dzieckiem wszystko w porządku, ale muzyk musi pozostać w domu.

Żoną Davida Draimana jest amerykanka pochodzenia japońskiego, Lena Yada – modelka, aktorka, profesjonalna wrestlerka i surferka.

Zespół Device, na którym obecnie skupia się Draiman, to nowy projekt, który powstał we współpracy z byłym gitarzystą Filter, Geno Leonardo. Debiutancki album zatytułowany po prostu "Device" miał swoją premierę 9 kwietnia tego roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także