David Silveria niemile widziany w zespole Korn

/ 31 sierpnia, 2013

Ostatnio w mediach pojawiały się informacje, jakoby David Silveria chciał wrócić do zespołu Korn. Wydaje się jednak, że plany byłego perkusisty i jednego z założycieli grupy mogą zostać pokrzyżowane przez wokalistę – Jonathana Davisa.

Został on zapytany przez magazyn Metal Hammer, czy chciałby, żeby do składu wrócił Silveria, podobnie jak było to z Brianem "Headem" Welchem. Odpowiedź była rozbrajająco szczera:

Nie. Nie chcę wyciągać żadnych brudów, więc powiem po prostu, że obecnie jesteśmy w idealnym miejscu i Ray [Luzier – przyp. red.] jest wspaniałym perkusistą. Doskonale do nas pasuje i nie ma żadnych typowych dla perkusistów kompleksów.

David Silveria grał w zespole Korn w latach 1993-2006. Później zrobił sobie urlop, który trwa do dnia dzisiejszego. Obecnie w zespole miejsce przy perkusji zajmuje wspomniany Ray Luzier.

Nowy album grupy Korn zatytułowany "The Paradigm Shift" ujrzy światło dzienne 1 października. Muzycy opublikowali jak dotychczas tylko jeden singiel zatytułowany "Never Never".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także