Decapitated nie ruszy w trasę z Soulfly

/ 22 października, 2015

W tym roku udało się dotrzeć do Republiki Południowej Afryki, Australii i Nowej Zelandii. A do USA Decapitated nie da rady. Zespół ujawnił przyczynę takiego stanu rzeczy na swoim Facebooku:

Z wielkim żalem musi poinformować, że jesteśmy zmuszeni odwołać trasę z Soulflyem, Soilwork i Shattered Sun. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy i naprawdę mieliśmy nadzieję na dołączenie do nich w Nowym Jorku [20 października – przyp. red.], ale niestety w związku z opóźnieniami z wizami, zostaliśmy postawieni pod ścianą.

Planujemy obecnie przełożenie trasy po Ameryce Północnej na rok 2016. Wrócimy, by zagrać dla naszych lojalnych fanów, których ominie to tym razem!

 

 

With the deepest regret we must inform you that we are forced to cancel our tour with Soulfly, Soilwork and Shattered…

Posted by Decapitated on 19 październik 2015

 

Trasa rozpoczęła się już 30 września w Los Angeles, a zakończy się 22 listopada w Mesie w Arizonie. Polski zespół zastąpiony został przez Scent of Remains.

Ostatnia płyta Decapitated „Blood Mantra” ukazała się w październiku 2014 roku. Posłuchajcie pochodzącego z niej utworu „The Blasphemous Psalm to the Dummy God Creation”, czyli czegoś, czego Amerykanie nie usłyszą na żywo (przynajmniej na razie).

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także